Kullanım Koşulları ve Gizlilik

APP_WEBSITE'un (bundan böyle "APP_WEBSITE" olarak anılacaktır.) kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

APP_WEBSITE kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini APP_WEBSITE ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece APP_WEBSITE veri tabanında bulunmaktadır. Kişiler APP_WEBSITE'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. APP_WEBSITE kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem APP_WEBSITE, hem de APP_WEBSITE'nin diğer online hizmetleri için geçerlidir.

Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

APP_WEBSITE, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

APP_WEBSITE kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında üyelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (isim, e-posta, şehir gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da APP_WEBSITE tarafından paylaşılmamaktadır. APP_WEBSITE, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve APP_WEBSITE Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen APP_WEBSITE veri tabanında gizli olarak tutulmaktadır. APP_WEBSITE, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek APP_WEBSITE portalındaki online aktivite, gerekse APP_WEBSITE'ya bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece APP_WEBSITE tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine APP_WEBSITE aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

APP_WEBSITE şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. APP_WEBSITE, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.